Odvjetnik Emir Mulalić

📍 Odvjetnici u Zagreb

Odvjetnik Emir Mulalić

5.9

Odvjetnik Emir Mulalić nudi kvalitetne pravne usluge u Zagrebu, ističeći se visokom razinom stručnosti i predanosti svakom pojedinačnom predmetu. Klijenti mogu očekivati profesionalnu komunikaciju i detaljan pristup svakom pravnom izazovu, što osigurava sigurnost i povjerenje tijekom cijelog procesa.

Njegova praksa poznata je po brzini odziva i pružanju korisne pomoći u različitim pravnim situacijama. Fokus na visoku razinu znanja i odgovoran rad čini ga pouzdanim partnerom koji se posvećuje postizanju najboljih rezultata za svoje klijente.

Značajke i usluge Odvjetnik Emir Mulalić

Ponudu pruža tvrtka
  • Izjašnjava se kao tvrtka u ženskom vlasništvu
Opcije usluge
  • Online sastanci
  • Usluge na lokaciji tvrtke
Pristupačnost
  • Ulaz za invalidska kolica
Sadržaji
  • Toalet
Klijentela
  • LGBTQ+ osobe dobrodošle
  • Sigurno područje za transrodne osobe
Planiranje
  • Termin je obavezan
  • Preporučuje se zakazivanje termina
Parkiranje
  • Parkiralište na ulici pod naplatom

Odvjetnik Emir Mulalić nalazi se na poziciji 64 od ukupno 111 odvjetnici u Zagreb

Komentari korisnika

★★★★★
★★★★★

Odvjetnik Emir Mulalić ima ocjenu 5 od 5 na temelju više od 7 recenzija na Googleu

Danijel Mijatović

Odličan u pristupu, profesionalan u komunikaciji. Stručan i detaljan. Preporuke!

Danijel Mijatović ☆ 5/5
PAOLA markovic

Visoka razina stručnosti ,znanja,predanosti i odgovornosti. Sa odvjetnikom Mulalicem je svatko u sigurnim rukama!

PAOLA markovic ☆ 5/5
AnaMarija Petranović

Sve pohvale! Profesionalan, stručan odvjetnik. Brza komunikacija, odličan pristup i veliko povjerenje. Svaka preporuka!

AnaMarija Petranović ☆ 5/5
Tina Chen

Very professional and helpful😊

Tina Chen ☆ 5/5

Informacije o Odvjetnik Emir Mulalić

Adresa

Odvjetnik Emir Mulalić nalazi se na adresi: Ul. Pavla Šubića 9, 10000, Zagreb, Hrvatska

Telefon

Telefon za kontakt: Odvjetnik Emir Mulalić je +385 99 850 7514

Web stranica

Web stranica tvrtke Odvjetnik Emir Mulalić je: odvjetnik-emirmulalic.hr

Radno vrijeme

Ponedjeljak: Otvoreno od 0 do 24
Utorak: Otvoreno od 0 do 24
Srijeda: Otvoreno od 0 do 24
Četvrtak: Otvoreno od 0 do 24
Petak: Otvoreno od 0 do 24
Subota: Otvoreno od 0 do 24
Nedjelja: Otvoreno od 0 do 24

Street View

Street View - Odvjetnik Emir Mulalić Istražite u 360°

Kontaktirajte Odvjetnik Emir Mulalić

    Slične alternative u blizini Odvjetnik Emir Mulalić

    Go up