Sudski tumač za ukrajinski i slovački jezik, Katarina Milaković

📍 Sudski tumači u Zagreb

8.7

Katarina Milaković nudi vrhunske usluge sudskog tumačenja za ukrajinski i slovački jezik u Zagrebu. Njezina suradnja karakterizira se iznimnom profesionalnošću i pouzdanošću, pružajući klijentima visokokvalitetne prijevode koji su precizno prilagođeni različitim potrebama. Odličan odnos prema korisnicima i stručan pristup osiguravaju da proces komunikacije bude bezbličan i učinkovit.

Posebno se ističe brzina izvršenja zadataka, čak i u situacijama koje zahtijevaju hitnu reakciju. Klijenti cijene visoku kvalitetu usluge te sposobnost brzog dostavljanja dokumenata bez kompromitiranja preciznosti. Katarina Milaković predstavlja pouzdan izbor za sve koji traže stručnost, ljubaznost i vrhunski standardi u prijevodima.

Značajke i usluge Sudski tumač za ukrajinski i slovački jezik, Katarina Milaković

Ponudu pruža tvrtka
  • Izjašnjava se kao tvrtka u ženskom vlasništvu
Opcije usluge
  • Online sastanci
  • Usluge na lokaciji tvrtke

Sudski tumač za ukrajinski i slovački jezik, Katarina Milaković nalazi se na poziciji 15 od ukupno 71 sudski tumači u Zagreb

Komentari korisnika

★★★★★
★★★★★

Sudski tumač za ukrajinski i slovački jezik, Katarina Milaković ima ocjenu 5 od 5 na temelju više od 40 recenzija na Googleu

Natalie Boyarchenko

Hvala Vam, Katarina. Jako sam zadovoljna. Prijevodi su visokokvalitetni i brzi. Preporučujem.

Natalie Boyarchenko ☆ 5/5
Apperia

Poslovna suradnja sa Slavic translations nam je daleko olakšala naš posao. Profesionalno i ljubazno su pristupili svakom našem zahtjevu za prijevod. Nakon dobivenog prijevoda na nama je bilo samo copy/paste ( u našem slučaju) tako da sve pohvale na tome. Imali smo slučaj nedavno gdje nam je prijevod trebao isti dan. Nisam mislio da će uspjeti, ali kroz par sati prijevod mi stiže...... Velika preporuka svima koji trebaju takvu vrstu usluge. Slavic translations, samo tako dalje.

Apperia ☆ 5/5
Super Nova

Danas sam prvi put imala čast raditi s ovom ugodnom, toplom i iznad svega stručnom osobom. Moja topla preporuka ukoliko imate potrebu za sudskim tumačem ili prevoditeljem. 5+!

Super Nova ☆ 5/5
Valentyn

Mi smo iz Ukrajine. Veliko hvala gospođi Katarini na pomoći oko dokumenata. Kvalitetno i brzo. Preporučujemo.

Valentyn ☆ 5/5
Ana Miloš

Izuzetno profesionalno i pouzdano. Toplo preporučujem svima koji trebaju kvalitetne prijevode. Radujem se budućoj suradnji!

Ana Miloš ☆ 5/5
Zelimir Horvat

Izvrsna usluga, stručnost, profesionalni i nadasve ljudski i topli pristup! Za preporučiti svima koji trebaju usluge sudskog tumača!

Zelimir Horvat ☆ 5/5
Amir puškar

Sve pohvale

Amir puškar ☆ 5/5

Informacije o Sudski tumač za ukrajinski i slovački jezik, Katarina Milaković

Adresa

Sudski tumač za ukrajinski i slovački jezik, Katarina Milaković nalazi se na adresi: Dobri dol 52, 10000, Zagreb, Hrvatska

Telefon

Telefon za kontakt: Sudski tumač za ukrajinski i slovački jezik, Katarina Milaković je +385 98 192 8035

Web stranica

Web stranica tvrtke Sudski tumač za ukrajinski i slovački jezik, Katarina Milaković je: slavictranslations.hr

Street View

Street View - Sudski tumač za ukrajinski i slovački jezik, Katarina Milaković Istražite u 360°

Kontaktirajte Sudski tumač za ukrajinski i slovački jezik, Katarina Milaković

    Slične alternative u blizini Sudski tumač za ukrajinski i slovački jezik, Katarina Milaković

    Go up